Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

„Piątka dla Życia” po raz dwunasty!

› Aktualności ponad rok temu    16.02.2016
Justyna Napieraj
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Ferie już dawno przeminęły i nauka w szkole trwa już dobre dwa tygodnie, więc najwyższy czas ogłosić naszą sztandarową akcję „PIĄTKA DLA ŻYCIA”.

Jakie nowości czekają bardzo dobrych uczniów w tym roku? Bo oczywiście, to że trzeba mieć piątki, szóstki bądź inne najwyższe oceny - uśmiechnięte buźki czy słoneczka - nie ulega zmianie. Kupony również drukujemy w papierowym wydaniu "Życiu Pleszewa", ale tym razem będą one zawsze na 2 stronie. Wypełnione i podpisane przez nauczyciela formularze trzeba dostarczyć do redakcji. A warto je zbierać, bo uczeń, który będzie miał najwięcej kuponów - dostanie w nagrodę rower!

Pod koniec roku szkolnego wyłonimy też osobę, która zabierze całą swoją klasę na wycieczkę. Co tydzień natomiast dwójka uczniów otrzyma od nas koszulki ze znaczkiem "Piątki dla Życia" ora gadżety od OKL-u, talony do baru "Sajgon" i pizzerii "Primavera". Fundatorem nagród i wycieczki są sponsorzy, dzięki którym akcja może być organizowana już tak długo. I tu również zaszła zmiana. W tym roku mecenasem akcji – czyli głównym sponsorem - jest firma DOMER z Pleszewa.

Po szczegóły zajrzyjcie do bieżącego numeru "Życia Pleszewa".  

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!